AKTUALNOŚCI

3 stycznia (wtorek) 2023 roku o godzinie 12:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na zimowe półkolonie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Zapisy przyjmowane będą za pośrednictwem strony internetowej www.mosir.sosnowiec.pl.

Uczestnikami półkolonii mogą być dzieci urodzone w latach 2007-2015, które są mieszkańcami Sosnowca lub uczniami sosnowieckich placówek oświatowych. Koszt jednego turnusu półkolonii wynosi 650 zł, jedno dziecko może zostać zapisane na jeden turnus półkolonii.

W ramach opłaty organizatorzy zapewniają posiłek w formie dwudaniowego obiadu, ubezpieczenie NW, transport pomiędzy obiektami, opiekę wychowawców oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zbiórki odbywać się będą na terenie obiektów: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91, Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c, Hala Sportowa ul. Baczyńskiego 4 oraz SP 17 ul. Zamkowa 17.