W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu przypomina o możliwości składania wniosków o stypendium szkolne.
Stypendium szkolne mogą otrzymać uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy złożą wniosek do 15 września danego roku szkolnego oraz spełnią kryterium dochodowe, które wynosi 600 zł na osobę w rodzinie.
Wnioski można złożyć osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
w Sosnowcu, ul. 3 Maja 33, pokój 203 lub wysłać poczta na podany wcześniej adres z dopiskiem „stypendium szkolne”.
Stypendium szkolne jest realizowane na podstawie dowodów zakupów w postaci imiennych faktur.
Informujemy również, że o stypendium szkolne mogą ubiegać się uczniowie, którzy spełnią wyżej wymienione przesłanki będący obywatelami Ukrainy.

Załączniki:
Download this file (STYPENDIUM SZKO~.pdf)Stypendium wniosek[ ]420 kB
Download this file (wniosek z tłuma~.pdf)Wniosek z tłumaczeniem ukraińskim[ ]327 kB
Download this file (rodo.pdf)RODO[ ]154 kB