Szanowni Państwo,

Jak zapewne Państwo wiecie Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 zmieniło swoje miejsce. Obecnie mieścimy się w budynku przy ul. Staszica 62. Kierujemy do Państwa i do Państwa uczniów wyjątkowe zaproszenie na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez naszych nauczycieli.
Od wielu lat w OPP nr 1 wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich bezpłatnie rozwijają swoje zainteresowania oraz talenty. W naszej ofercie są zajęcia muzyczne, plastyczne, teatralne, filmowe, językowe, sportowe oraz informatyczne.
W tym roku nie zabraknie także warsztatów z zakresu tworzenia teledysków i nagrywania piosenek, w ramach warsztatów muzycznych
Pełna lista zajęć znajduje się na stronie internetowej: http://www.opp1.sosnowiec.ehost.pl/index.php/zapisy-on-lineW naszym OPP nr 1 panuje pozytywna atmosfera i wszyscy czują się, jak u siebie. Zależy nam na tym, aby młodzież oprócz zdobywania wiedzy, tworzyła również wartościowe, oparte na wzajemnym szacunku oraz współpracy relacje społeczne. Dokładamy wszelkich starań, aby młodzież mogła promować swoją twórczość pośród licznych wydarzeń, festiwali oraz konkursów o zasięgu miejskim, regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym.

W razie pytań i chęci uzyskania przez Państwa, rodziców bądź uczniów dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 32 2651197 lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..